הרשמה   | כניסה
מינרז קוסמטיקס
054-4875104, 058-6215000
רישום למועדון האיפור המינראלי
ממה מיוצרים - מוצרי האיפור המינרלי - של מינרז?
האיפור המינרלי מגיע בתפזורת, ללא תוספת של חומרים כימיים, מכיל אבץ שהוא חומר מרגיע ואנטי דלקתי טבעי וטיטניום דאוקסיד שהיא חסם שמש טבעי, עמילן אשר סופח נוזלים ושומנים, שמן חוחובה ולבנדר אשר מעניקים לחות, מעשירים ומרגיעים את העור,  תמציות ארומתרפיות לטיפול משלים וממושך בעור הפנים.
הסדרה המינרלית מותאמת במיוחד לאקלים הישראלי. עמידה וקלילה, מעניקה תחושת רעננות ונושמת. הנוסחאות הייחודיות והתמציות הבוטאניות יאפשרו לעור לנשום באופן שוטף ובריא לאורך כל שעות היום.
כמו כן, אחד הרכיבים המרכזיים באיפור המינרלי הינו דו-תחמוצת הטיטניום הידוע ביעילותו כמחטא אקנה.
איפור מינרלי עשוי מפיגמנטים באיכות הגבוהה ביותר, אשר נגרסו וטוהרו, בכדי להעניק את המראה הטבעי, ללא השפעות מזיקות של חומרי צבע, כימיקלים סינטטיים ומשמרים.
למעשה, האיפור המינרלי מיוצר מאלמנטים מינרלים ומהאדמה. זהו מכלול ושילוב של חומרי גלם כתחמוצת האבץ, דו-תחמוצת הטיטניום, תחמוצות ברזל ועוד. מינרלים אלו מעורבבים עם פיגמנטים אנאורגניים בכדי ליצור צבעים מרהיבים.
האיפור המינרלי של מינרז אינו מכיל חומרי ריח לא טבעיים, צבענים וחומרי שימור. רכיבים אלו עלולים לגרום לאלרגיות אצל רוב הנשים ואף לגרות את העור. החומרים טבעיים לחלוטין וידועים כבריאים לעור הפנים והגוף

     חזרה ל->

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מינרז קוסמטיקס-איפור קוסמטי טבעי- www.mineraz.co.il © כל הזכויות שמורות
מינרז קוסמטיקס טלפון: 058-6215000, 054-4875104
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל