10 סיבות מדוע לך לבחור במינרז

318
מערכת מינרז 0 23-12-2020

בזמן שאיפור מינרלי מתחיל לצבור מודעות בשוק הקוסמטיקה, חשוב לדעת שלא כל המינרלים שווים באיכותם.

דמיינו איפור כל כך טהור, אשר לא יגרה את עור הפנים. איפור כזה שלא מכיל כימיקלים ו/או חומרי מילוי (כמו טלק, שמן מינרלי) והתכשירים כל כך עדינים כך שניתן להשתמש בהם מיד לאחר טיפולי עור קוסמטיים.

האיפור המינרלי של מינרז מציע פתרון יעיל ללקוחות הסובלות מאקנה, רוזיציאה,
פיגמנטציה ואלו הנמצאות בסדרות טיפולי קוסמטיקה.

10 סיבות מדוע לך לבחור במינרז:

1. מינרז מציעה לא רק איפור - אלא העמקת תוצאות הטיפול הקוסמטי שלך! פורמולת מינרז, המכילה שילוב מנצח של מינרלים איכותיים בעלי תכונות טובות, מהווה שכבה מבודדת בין הקרם לסביבת החוץ, ואינה נספגת בעור. כך החומרים הקוסמטיים מוגנים ע"י האיפור ומבצעים פעילותם ללא הפרעה בזמן שאת מאופרת.
2. מינרז מכילה חומרים טבעיים בלבד, מתאימה לכל סוג עור ואף לעור עם בעיות! קו האיפור שלנו אינו מכיל חומרים העלולים ליצור רגישויות ואלרגיות כמו טלק, Bismuth Oxychloride ועוד, וכמובן אינו מכיל חומרי בישום, חומרים כימיים ומשמרים (פארבנים) וחומרי צבע.
3. מינרז מציעה איפור חסכוני במיוחד - כיוון שהאבקות שלנו עשויות ממינרלים איכותיים, הן מרוכזות במיוחד. כשמתאפרים, נדרשת כמות קטנה מהאבקה וניתן להשתמש במיכל אחד לזמן רב! האיפור שלנו הוא רב שימושי. ניתן להשתמש בכל תכשיר אבקה לייעודי נוספים. צללית יכולה להיות איילינר, מייקאפ יכול להיות קונסילר, ועוד!
4. המייקאפ שלנו משמש כחסם שמש טבעי (פיסיקלי) - הוא מכיל אבץ וטיטניום טבעיים היוצרים את אפקט מראה ומגנים מהשמש ללא חדירה לעור!
5. למוצרי האבקה של מינרז אין פג תוקף כל עוד האבקה יבשה! זאת כיוון שהאבקה היא חומר אנאורגני אשר לא דורש שימור (כמו תבלינים)
6. איפור מינרז מיוצר בארץ, במצפה רמון, במפעל ניחוח טבע העובד בפיקוח תקני Eco-cert הבינלאומיים, המבטיחים את האותנטיות והטבעיות של המוצרים ושימוש באריזות ECO
7. מינרז מתאים לנשות המגזר הדתי! למינרז יש היתר לשימוש במוצרי האבקה בשבת (כל הליין למעט שפתון המינרליפ שהוא במרקם קרם ולא אבקה)
8. סדרת מינרז נמכרת אך ורק בידיים מקצועיות, לאחר הדרכה מקצועית ומעשית. לא ניתן להשיגו באתרי האינטרנט ורשתות הפארמים. סדרה ייחודית.
9. מינרז הינה סדרת מוצרים להשלמת הטיפול הקוסמטי. האיפור מתאים לשימוש בזמן טיפולי אקנה, אנטי אייג`ינג, פיגמנטציה, פילינג ועוד. מתאים לחיטוי, הרגעה, הפחתת נפיחות בעור, הגנה מהשמש ומראדיקאלים חופשיים. העבודה מתבצעת מול סטנד טסטרים מלא, כחלק מעבודת טיפול הפנים.
10. מוצרי סדרת מינרז מתאימים מאוד לאיפור ערב, אירועים. התכשירים מעניקים אפקט של החזר אור (HD) והינם עמידים במיוחד.

הקודם חזרה לבלוג הבא
קטגוריות
אודות עדי גילון
מפתחת סדרת האיפור - MINERAZ, מעצבת איפור ישראלית
דינמית, פעילה, יצירתית, חכמה ואוהבת. נאמנה ואמינה, בעלת יושרה פנימית. 
עדי היא הראש מאחורי פיתוח הקו המטפח של הסדרה.
שתפו
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.